Artykuły i porady

Toyota- idelany samochód dla Ciebie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 Głosów)

Jeżeli planujesz zakup nowego auta, powinieneś dokładnie rozważyć wszystkie plusy i minusy każdej marki, która wzbudza Twoje zainteresowanie. Na pewno słyszałeś niejednokrotnie o marce Toyota. Jest to jednak z tych, którą zawsze opłaca się brać pod uwagę.

Toyota jest marką, która jest częścią japońskiej korporacji Toyota Motor Corporation. Jest to największy producent samochodów w Azji i drugi największy na świecie, jeżeli chodzi oczywiście o koncerny samochodowe. Wśród samochodów produkowanych przez koncern Toyota znajdziesz auta osobowe, ciężarowe a także autobusy. Toyota produkuje samochody również pod markami Lexus, Scion oraz Daihatsu. Pierwszym sygnałem świadczącym o tym, że jest to marka którą należy rozważyć jest pochodzenie. Japońskie auta są bowiem dobrze znane na świecie z solidności, długotrwałości oraz stosowania najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. 

Wśród samochodów marki Toyota z pewnością dużą popularnością już od wielu lat cieszy się Toyota Avensis. Jest to również jeden z najlepiej sprzedających się samochodów produkowanych przez Toyotę. Od roku 1997 przedstawiane były coraz to nowsze modele, których popularność nie słabnie. Obecnie produkowana jest wersja trzecia ( od roku 2009), samochód uzyskał zmodernizowany wygląd i dostaje dobre recenzje osób zajmujących się motoryzacją. 

Drugim spopularyzowanym modelem marki Toyota jest Corolla, której pierwsza wersja pojawiła się w roku 1988. Należy nadmienić, że jest to najlepiej sprzedający się model samochodu osobowego w historii motoryzacji. Od początku stworzenia Corolli powstało aż jedenaście wersji samochodu, które nabyło około 39 milionów ludzi na całym świecie. W tym przypadku liczby mówią same za siebie- samochód zaspokaja potrzeby wielu ludzi, żyjących głównie w wielkich miastach. Wiele z modelów Toyoty Corolli zostało również wynagrodzonych w przeróżnych plebiscytach dotyczących motoryzacji na całym świecie. 

Jeżeli więc jeszcze zastanawiasz się jaki nowy samochód wybrać, nie powinieneś przechodzić obojętnie obok samochodów marki Toyota. Koncern z tradycją produkuje samochody, które zaspokajają potrzeby wielu kierowców.

Czytaj w tym temacie

Najczęściej czytane artykuły

 1. Jak naliczane są zniżki w OC?

  Zakres ubezpieczenia oc jest zawsze taki sam, jedn…

  Czytaj dalej

 2. Jaka kara za brak oc?

  Koszt wykupu polisy OC jest stosunkowo niewielki w…

  Czytaj dalej

 3. Ubezpieczenie OC - zmiany w 2013

  Na skutek nowelizacji ustawy o działalności ubezpi…

  Czytaj dalej

Finanse osobiste

 1. Bankowe Produkty Kredytowe

  Oprócz produktów oszczędnościowych, wśród których …

  Czytaj dalej

 2. Jak porównywać oferty kredytów?

  Jeżeli potrzebujemy zasilenia naszego budżetu doda…

  Czytaj dalej

 3. Najlepsze konta osobiste

  Konto osobiste jest w dzisiejszych czasach niezbęd…

  Czytaj dalej

 4. Oprocentowanie nominalne i rzeczywiste

  Banki w reklamach swoich produktów kredytowych kus…

  Czytaj dalej

 5. Oszczędzaj z bankiem

  Obecnie banki oferują kilka rozwiązań przydatnych …

  Czytaj dalej

W portalu tym w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikowi wykorzystywane są pliki cookies (ciasteczka). Możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Polityka prywatności