REGULAMIN

Postanowienia ogólne i definicje

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalu Ubezpieczenieocac.com.pl.

Użytkownik - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która poszukuje ubezpieczenia za pomocą portalu lub korzysta z usług przez Call Center.

Call Center – serwis telefoniczny prowadzony przez portal pod nr (22) 395 52 75.

Rodzaj, zakres świadczonych usług, warunki korzystania

Portal udostępnia na swoich stronach treści, z którtych korzystanie jest bezpłatne.

Portal udostępnia również usługę, polegajacą na zamówieniu polisy ubezpieczeniowej przez telefon. Usługa jest bezpłatna. Skorzystanie z niej wymaga od użytkownika wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z niniejszym regulaminem oraz akceptację Polityki Prywatności portalu Ubezpieczenieocac.com.pl, dostępnej na stronie www.ubezpieczenieocac.com.pl/polityka-prywatnosci.

Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Portal zastrzega sobie również prawo do wprowadzania zmian w treści zamieszczonej na swoich stronach bez uprzedzenia. Jednocześnie redakcja portalu dołoży odpowiednich starań, aby treści umieszczane na stronach portalu były wyczerpujące i aktualne.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez użytkownika informacji zawartych w portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez użytkownika w związku z korzystaniem z portalu.

Korzystanie z usług dostarczanych przez portal wymaga:

 • połączenia z siecią Internet;
 • posiadania przez użytkownika przeglądarki internetowej (np. Internet Explorer, Mozilla), umożliwiającej wyświetlanie na ekranie komputera dokumentów hipertekstowych (HTML), powiązanych w sieci Internet przez sieciową usługę www.

Ochrona danych osobowych

Dane użytkownika przekazywane za pomocą portalu poprzez zaakceptowanie i wysłanie formularza rejestracyjnego pozostają własnością użytkownika. Poprzez akceptację odpowiednich klauzul zawartych w formularzu rejestracyjnym użytkownik wyraża zgodę na:

 • przetwarzanie danych (w tym także tworzenie baz danych) w celach związanych z obsługą użytkownika i świadczeniem usług przez portal, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością portalu (obligatoryjnie),
 • „przekazywanie Użytkownikowi informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Portal Ubezpieczenieocac.com.pl nie przechowuje danych osobowych użytkowników. Dane osobowe z formularza kontaktu przesyłane są zgodnie z regulaminem ComperiaLead. Użycie formularza kontaktu oznacza akceptację tego regulaminu. Administratorem przesłanych danych jest firma Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie.

Poprzez akceptację regulaminu użytkownik oświadcza, iż został poinformowany o dobrowolności udzielenia zgody na przetwarzanie danych w zakresie wskazanym w regulaminie oraz o prawie dostępu do danych, ich poprawiania i usuwania.

Dane będą przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Prawa autorskie

Wszystkie elementy portalu Ubezpieczenieocac.com.pl (teksty, grafiki itp.) są własnością portalu lub partnerów portalu. Wyłączne prawo do dysponowania treściami portalu przysługuje jego właścicielowi. Nie wolno kopiować i rozpowszechniać treści przedstawionych w portalu bez zgody właściciela portalu.

Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.

Postanowienia końcowe

Regulamin jest dostępny na stronie www.ubezpieczenieocac.com.pl/regulamin. Portal zastrzega sobie prawo do jego zmiany. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą zamieszczenia tekstu regulaminu na wyżej wspomnianej stronie.

Poprzez akceptację niniejszego regulaminu użytkownik oświadcza również, iż został poinformowany o dobrowolności udzielenia zgody na przetwarzanie jego danych w zakresie wskazanym w regulaminie portalu. Korzystanie przez użytkownika z portalu Ubezpieczenieocac.com.pl oznacza, iż uważnie zapoznał się on z treścią regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

Najczęściej czytane artykuły

 1. Jak naliczane są zniżki w OC?

  Zakres ubezpieczenia oc jest zawsze taki sam, jedn…

  Czytaj dalej

 2. Jaka kara za brak oc?

  Koszt wykupu polisy OC jest stosunkowo niewielki w…

  Czytaj dalej

 3. Ubezpieczenie OC - zmiany w 2013

  Na skutek nowelizacji ustawy o działalności ubezpi…

  Czytaj dalej

Polecamy

W portalu tym w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikowi wykorzystywane są pliki cookies (ciasteczka). Możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Polityka prywatności